Halutaan myydä
Naisten vaateliike Helsingin ydinkeskustassa myytävänä

Kohdenumero FK73015
Hintapyyntö 19 000
Toimiala Muut tukku- ja vähittäiskaupat
Maakunta tai alue Uusimaa / Helsinki
Henkilöluku 1
Tämä olisi hieno mahdollisuus toteuttaa unelma omasta vaateliikkeestä.

Liikkeen sijainti Helsingin ydinkeskustassa on erinomainen hyvien asiakasvirtojen ja liikenneyhteyksien keskellä. Yritykseni myy naisten farkkuja ja niihin sopivia yläosia. Yritys on toiminut menestyksekkäästi samassa osoitteessa jo reilut 16 vuotta.

Läheltä löytyy toimintaani hyvin täydentäviä kauneuden/hyvinvoinnin- ja kulttuurialan toimijoita. Liikkeeni tunnetaan erinomaisesta palvelusta ja laadukkaasta tuotevalikoimasta. Tavarantoimittajiin on erinomaiset ja pitkäaikaiset suhteet.

Toimin taloyhtiön omistamassa n. 25 neliön vuokratilassa, jossa on iso näyteikkuna. Vuokra on edullinen. Liiketoimintaa voi kasvattaa esimerkiksi panostamalla verkkokauppaan.

Kauppaan sisältyy liiketoiminta, varasto, kalusteet, asiakasrekisteri ja suhteet tavarantoimittajiin.

Tässä on toimiva kokonaisuus, jossa on kaikki valmiina. Voit jatkaa tästä tai toteuttaa oman visiosi. Ota yhteyttä! 

Jaa ilmoitus


Viesti lähetetty

Kysy lisätietoja kohteesta

Saat lisätietoja jättämällä yhteystietosi tähän. Kaikki tiedot ovat pakollisia.





Katso myös nämä myytävät yritykset Suomen suurimmalta yritysvälittäjältä - Suomen Yrityskaupat